Gliwice – kancelaria prawnicza AKKG dla śląskich przedsiębiorców

Gliwice, tak jak Katowice, pełne są głów z innowacyjnymi pomysłami na to, jak zarobić, rozwinąć przestrzeń wokół i zyskać cenne doświadczenia. Nie brakuje w nich jednak także osób przebiegłych i nieuczciwych. To przed ich zakusami warto się chronić korzystając z usług kancelarii prawniczej AKKG. Twój nowatorski pomysł potrzebuje patentu lub ochrony jako dobro intelektualne? Może dopiero odkrywasz świat biznesu i chcesz się jak najlepiej przygotować na tę przygodę? Powodów, dla których warto w dzisiejszych czasach skorzystać z usług prawniczych jest naprawdę wiele – od ochrony zasobów intelektualnych i tajemnic przedsiębiorstwa, poprzez jego legalne prowadzenie (bez strachu o niespodziewane kontrole), aż po zdecydowanie najmniej przyjemne, czyli uczestnictwo w rozprawach lub stawanie w szranki z organami administracji państwowej. W zależności od powodu, dla którego poszukujesz kancelarii prawniczej w Gliwicach, AKKG służy profesjonalną pomocą i doradztwem w zakresie:

Z kancelarią prawniczą AKKG Twoje interesy są strzeżone z najwyższą pieczołowitością.

 

Krzysztof Gruszka
radca prawny, partner

 

Adriana Kidawa
radca prawny, partner

 

 

Julia Sośniak

 

Weronika Urbanek

 

Magdalena Skiba-Nikitiuk
radca prawny

 

Monika Dyrcz
Główna księgowa

 

 

 

Gliwice – usługi prawnicze dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych

Każdego dnia wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu trudnych decyzji biznesowych stanowiąc gwarancję bezpieczeństwa i legalności podejmowanych przez nich kroków. Doradztwo i bieżąca obsługa korporacyjna stanowią lwią część naszej pracy jednak na naszą pomoc mogą liczyć nie tylko pracodawcy, ale również pracownicy. Sprawy o mobbing, kwestie związane z niewypłacaniem wynagrodzeń, a także spory wynikające z permanentnego łamania praw pracowniczych przez pracodawcę lub będące skutkiem bezpodstawnego zwolnienia to również kwestie, których rozwiązywaniem – polubownie czy też na sali rozpraw – się zajmujemy. Dzięki profesjonalizmowi, wiedzy i mierzonemu w wygranych sprawach doświadczeniu przedsiębiorcy i mieszkańcy Gliwic skorzystać mogą z usług prawniczych dopiętych pod każdym względem “na ostatni guzik”.

 

Adwokaci i radcy prawni – Gliwice to nie jedyne miasto, które obsługuje Kancelaria AKKG

Śląsk to prężnie rozwijający się region Polski – nie brakuje tu specjalistów z różnorodnych dziedzin, ciekawych wizualnie przestrzeni oraz możliwości, co sprawia, że jest on przestrzenią niezwykle atrakcyjną dla inwestorów. Odnalezienie się wśród nowopowstających form prowadzenia działalności, skomplikowanych operacji finansowych mających umożliwić realizację innowacyjnych pomysłów, a także zadbanie o własne interesy podczas nawiązywania współpracy oraz partnerstw biznesowych zdaje się być zadaniem przerastającym jedną osobę, a w niektórych przypadkach nawet cały zespół! Właśnie dlatego w Gliwicach adwokaci i radcy prawni AKKG oferują kompleksowe doradztwo prawne oraz pełen zakres usług prawniczych, dzięki którym bezpieczne będą nie tylko Twoje interesy, ale również głowa. Dzięki współpracy z kancelarią AKKG podmioty gospodarcze, a przede wszystkim reprezentujące je jednostki, mogą myśleć o dalszym rozwoju zamiast grzęznąć w dokumentacji i paragrafach.

 

Kancelaria z Gliwic

Kancelarie z Gliwic oferują szeroki zakres wsparcia prawnego w sprawach karnych oraz rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie radców prawnych AKKG w sprawach z zakresu prawa pracy, handlowego i administracyjnego sprawia, że nasza kancelaria prawnicza jest świetnym wyborem w zakresie obsługi spółek oraz podmiotów gospodarczych o innej organizacji prawnej. Zachęcamy do bliższego poznania naszego zespołu – każdy z naszych radców posiada kwalifikacje, które uprawniają ich do reprezentacji przed organami administracji państwowej, sądach różnych instancji, sporządzania dokumentacji wewnątrzzakładowej i wniosków oraz pism urzędowych. Dzięki szerokiemu zakresowi kompetencji naszych radców stanowimy oś wsparcia tak dla indywidualnych przedsiębiorców, jak i spółek. Na naszą pomoc mogą liczyć podmioty prawne z całego Górnego Śląska – obsługujemy nie tylko Gliwice, ale również Katowice, Tychy, Rudę Śląską, Dąbrowę Górniczą i Siemianowice.