Prawnik prawo budowlane – skorzystaj z pomocy profesjonalistów!

Nasi adwokaci oraz radcy prawni wykazują się biegłością w przepisach prawa budowlanego. Kancelarii AKKG w kwestii prawa budowlanego powierzyć można prowadzenie spraw dotyczących starania o pozwolenie na budowę, rozbiórkę obiektu budowlanego oraz reprezentowanie Klientów w sporach sądowych. Jako kancelaria specjalizująca się w prawie budowlanym, posiadamy doświadczenie w obsłudze procesu inwestycyjnego, zarówno po stronie inwestora, jak i wykonawcy. Udzielamy fachowych porad osobom z różnych regionów kraju – od Śląska, w którym zlokalizowana jest nasz siedziba, aż po Pomorze, Dolny Śląsk, a także województwo podkarpackie. Prawo budowlane nie ma przed nami żadnych tajemnic!

 

Dobry prawnik od prawa budowlanego to prawnik, który jest zaangażowany w Twoje działania – wybierz AKKG!

Nasza kancelaria prawa budowlanego doradza i reprezentuje w postępowaniach z zakresu prawa budowlanego (m.in. sporządzamy odwołania od pozwolenia na budowę lub pozwolenia na rozbiórkę wydanego przez starostę, odwołania od decyzji o warunkach zabudowy, odwołania od decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego), a także wspieramy firmy związane z nieruchomościami i branżą budowlaną w następujących kwestiach:

 

Krzysztof Gruszka
radca prawny, partner

 

Adriana Kidawa
radca prawny, partner

 

 

Julia Sośniak

 

Weronika Urbanek

 

Magdalena Skiba-Nikitiuk
radca prawny

 

Monika Dyrcz
Główna księgowa

 

Nasza determinacja w osiągnięciu sukcesu wyraża się we wsparciu na każdym etapie – od wstępnej analizy prawniczej, poprzez bieżące doradztwo, aż po finalizację transakcji – naszych Partnerów wspieramy na każdym kroku.

 

Prawnik budowlany dla inwestorów, przedsiębiorców i osób prywatnych

Prawnik specjalizujący się w prawie budowlanym udziela pomocy prawnej osobom planującym budowę lub rozbudowę domu, deweloperom, inwestorom budowlanym, wykonawcom i podwykonawcom, na każdym etapie projektu budowlanego dostarczając zarówno niezbędne dla bezpieczeństwa inwestycji informacje, ale również prowadząc postępowania przed stosownymi organami i reprezentując Klientów oraz Partnerów.

 

Radca – prawo budowlane z AKKG nie będzie Ci straszne!

Nasi prawnicy specjalizujący się w prawie budowlanym oferują kompleksową pomoc prawną związana z budową domu oraz prowadzonymi w jej ramach pracami. Podejmujemy się wyjaśnienia wszelkich kwestii formalnych, które mogą nurtować naszych Klientów. Nasz zespół adwokatów z Katowic służy profesjonalną pomocą prawną zarówno przedsiębiorcom, jak i Klientom indywidualnym. Pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, w tym umów pracowniczych oraz kontraktów z podwykonawcami. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, czy też indywidualnym inwestorem, skorzystaj z naszego wsparcia, aby zrealizować swój projekt budowlany z pełnym profesjonalizmem i bezpieczeństwem!

 

Radca prawny – prawo budowlane od A do Z, czyli reprezentacja na dowolnym szczeblu

Zachęcamy osoby prywatne i przedsiębiorstwa ubiegające się o pozwolenie na budowę nieruchomości do skorzystania z naszej kompleksowej pomocy prawników Kancelarii AKKG. Nasz adwokat specjalizujący się w prawie budowlanym ustala strony postępowania w sprawie wydania zezwolenia na wzniesienie obiektu, dbając o odpowiednią kategorię budynku zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Pomagamy także w przypadku zmiany sposobu użytkowania nieruchomości, przygotowując stosowny wniosek i wspierając w zbieraniu dokumentacji. Nasz adwokat budowlany podejmuje się również złożenia pism w właściwych organach, zapewniając kompleksową obsługę prawną na każdym etapie procesu. Nie czekaj – skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby zrealizować swój projekt bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Naszych Partnerów wspieramy w uzyskaniu stosownych zezwoleń od urzędników państwowych na różnym szczeblu – od organów miejskich, poprzez powiatowe aż po Samorządowe Kolegium Odwoławcze (SKO), a także Wojewódzki i Naczelny Sąd Administracyjny (WSA i NSA).

 

Prawo budowlane – wsparcie prawnicze jakiego udzielamy to gwarancja kompleksowej obsługi

Potrzebujesz wsparcia prawno-budowlanego? Nasz doświadczony prawnik specjalizujący się w prawie budowlanym jest gotowy pomóc Ci w różnorodnych sprawach.

1. Uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy

Nie trać czasu na formalności. Z nami szybko i sprawnie złożysz wniosek o warunki zabudowy oraz odwołanie od negatywnej decyzji.

2. Pozwolenie na budowę lub rozbiórkę obiektu

Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę lub rozbiórkę. Z nami przejdziesz przez cały proces, włącznie z wypełnieniem niezbędnych dokumentów i odwołaniem od decyzji.

3. Pozwolenie na użytkowanie obiektu

Chcesz bezproblemowo użytkować swoją nieruchomość? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci w złożeniu wniosku o pozwolenie na użytkowanie oraz w załatwieniu wszelkich formalności.

4. Zmiana sposobu użytkowania obiektu lub jego części

Potrzebujesz zmiany? My pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku i zebraniu potrzebnych dokumentów.

5. Sprawy dotyczące samowoli budowlanej

Jeśli masz problemy z nielegalnymi budowlami, zgłoś się do nas. Nasz prawnik budowlany podejmie się sprawy, dbając o legalizację obiektów i unikając rozbiórki.

 

Nie zwlekaj – skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy prawnej już dziś!

 

Prawnicy, którzy prawo budowlane znają od fundamentów

Jako specjaliści z zakresu prawa budowlanego oferujemy kompleksowe wsparcie inwestorom, deweloperom, wykonawcom, a także osobom fizycznym zainteresowanym wzniesieniem nieruchomości lub zakupem działki. Mając na uwadze złożoność przepisów prawa budowlanego i jego ciągłe aktualizacje skorzystanie z pomocy prawnika prawa budowlanego jest wręcz niezbędne w celu zapewnienia przejścia całego procesu zakupu nieruchomości bez obaw o jakiekolwiek niekonwencjonalne przeszkody natury prawnej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych zakupem lokali z rynku wtórnego, jak również osób związanych z rynkiem pierwotnym – poza świadczeniem wsparcia prawnego w zakresie prawa budowlanego stanowimy oś wsparcia i doradztwa prawnego w zakresie zakupu nieruchomości w kontekście analizy umów kupna-sprzedaży, a także możliwości wykorzystania kupowanej działki.

 

Radcowie prawni AKKG – skorzystaj z naszego wsparcia w dowolnym momencie!

Oferujemy zarówno konsultacje w trybie online, jak również analizujemy przekazane nam dokumenty wraz z omówieniem ich w naszym biurze w Katowicach. Niezależnie od lokalizacji planowanego przedsięwzięcia możesz jednak liczyć na nasze profesjonalne wsparcie i pełne zaangażowanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wstępnej konsultacji oraz możliwych kierunków prowadzenia Twojej sprawy. Warto mieć na uwadze, że nasza pomoc ma nie tylko doraźny charakter – w ramach abonamentu miesięcznego zajmujemy się bieżącą analizą Twoich potrzeb oraz dopasowujemy czas naszego działania do toku prowadzonych przed właściwymi organami postępowań.

 

 

Prawnicy – prawo budowlane a sąd i postępowania administracyjne

W imieniu naszych Klientów nie tylko przygotowujemy niezbędne pisma procesowe, ale również kreujemy strategie skutecznego działania przed sądem. Nasz zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu, nawet wtedy, gdy stoisz przed decyzją o wszczęciu procesu sądowego. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu, jesteśmy w stanie profesjonalnie ocenić zasadność Twoich roszczeń oraz określić szanse na sukces w danym kontekście. Pozwól nam wspierać Cię na drodze do osiągnięcia sprawiedliwości i ze specjalistami zadbaj o bezpieczeństwo planowanej inwestycji!